Kaydınız Alınıyor

CEP TELEFONU

Gold Üyelik ve Kampanya Detayları:

Şansoku Gold Üyeliği, standart üyelerin erişmeye yetkisinin olmadığı www.sansoku.com internet sitese ait sayfalarda farklı markaların indirim ve kampanyalarına erişebilme imkanını ve haftalık olarak değişen bu indirimlerden sms ve elektronik posta ile haberdar olma imkanını kapsamaktadır.
Gold Üyelik Paket ücreti Turkcell, Avea ve Vodafone aboneleri için tüm vergiler dahil haftalık 7,50 TL (KDV ve ÖİV dahil) dir. Haftalık bir abonelik servisidir ve üyelik kullanıcıya bilgi yarışmaları için yeni katılım hakkı kazandırır. Üyelik iptal edilene kadar kazanılan yarışma puanları silinmez. İptal etmek için Şans Oku müşteri hizmetlerini aramak ya da mail atmak yeterlidir. Haftalık abonelik bititimden once yapılan iptal işlemlerinde ücret iadesi yapılmaz. Kampanyaya katılmak isteyen herbir üye yukarıda ki şartları kabul etmiş sayılır.

Destek: E-posta : info@sansoku.com Müşteri Hizmetleri : 0312 431 8080

Ödeme hizmeti Mobilepax tarafından Turkcell, Vodafone ve Avea aboneleri için Mobil Ödeme servisi ile gerçekleşmektedir. Servis bedeli faturalı hatlarda faturaya yansıtılır, faturasız hatlarda ise TL bakiyesinden düşülür. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir.

Gönderilen her SMS Avea ve Turkcell hatlarından 50Kr (KDV ve ÖİV dahil) Vodafone hatlarından 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir.
Ana SayfaİletişimKampanya KoşullarıSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik PolitikasıAnti-Spam Politikası